Bitrix24 Stawar Akademia Edukacyjna
Ludzie i Świat,  Technologie

Dobra rzecz dla Twojej firmy – Bitrix24

Każdy przedsiębiorca w celu lepszego zorganizowania pracy w swojej firmie dobiera odpowiednie dla siebie narzędzia. Daleko mi do stwierdzania, że któreś z nich są lepsze lub gorsze od pozostałych. Jednak dziś chciałabym po prostu przedstawić to, które sprawdza się u nas – Bitrix24. Jeśli zdecydujecie się spróbować go na własnej skórze, to świetnie, a jeśli nie, możecie przynajmniej dowiedzieć się o nim więcej. W końcu ponad 7 000 000 firm na całym świecie postawiło na to rozwiązanie. Warto sprawdzić dlaczego.

CRM Bitrix24 Stawar Akademia Edukacyjna

Czy Bitrix24 jest dla Ciebie?

Nie wybieraj Bitrix24 jeśli jesteś zwolennikiem chaosu. Nie korzystaj z niego, jeśli lubisz, kiedy realizacja zadań w Twojej firmie podzielona jest na wiele różnorakich aplikacji, między którymi lubisz się przełączać w trakcie swojego dnia. Nie bierz go nawet pod uwagę, jeżeli masz pracowników i nie lubisz mieć podglądu na proces realizacji powierzonych im zadań. Jeśli nie podoba Ci się gromadzenie informacji o Twoich klientach, w sposób zorganizowany i przejrzysty, odpuść to narzędzie. W przeciwnym razie… Zapraszam do dalszego czytania!

CRM Activities Bitrix24 Stawar Akademia Edukacyjna

Oto Bitrix24 i jego CRM!

Dla tych którzy nie mięli jeszcze okazji zetknąć się z narzędziem jakim jest Bitrix24 – oto on. Skupia w sobie wiele niezbędnych nam na co dzień funkcji. Najbardziej pociągający jest w nim rozwinięty system CRM, wspierający nawiązywanie relacji z klientami. To właśnie ze względu na niego wielu przedsiębiorców decyduje się na to rozwiązanie.

Leady, deale, oferty, faktury, profile klientów, firm, a to wszystko zapisane w przejrzysty i przyjazny dla użytkownika sposób. Lejki sprzedażowe dostosowane do wymagań przedsiębiorcy, analityka i raporty, automatyzacja marketingu i sprzedaży, eksporty, importy, migracje… jak dla mnie, po prostu kusi kompleksowością. Skuszona osoba wcale nie musi wydawać fortuny aby się przekonać czy to jest właśnie TO. Może używać go za darmo, a jeśli poczuje niedosyt, zechce więcej, ma możliwość późniejszego rozszerzenia pakietu.

CRM  Section List Tasks Bitrix24 Stawar Akademia Edukacyjna

Wspominałam o innych funkcjach Bitrix24, prawda?

Można komunikować się ze współpracownikami „twarzą w twarz”, przez videochaty, zwykłe czaty lub rozmowy głosowe. Nie sposób zapomnieć o swoich zadaniach, dzięki przypomnieniom. Kiedy pojawia się w Twojej firmie jakiś nowy produkt lub usługa, którą chcesz w szczególny sposób promować, możesz utworzyć prostą stronę internetową dzięki intuicyjnemu kreatorowi. Tworzenie grup roboczych, nadzorowanie kalendarzami, korzystanie z dysku zdalnego, raportowanie czasu pracy i wiele innych.

CRM tasks Bitrix24 Stawar Akademia Edukacyjna

Aby opisać wszystko musiałabym stworzyć doprawdy bogatą dokumentację. Na szczęście żeby zaspokoić ewentualny głód wiedzy, jaki się u Ciebie pojawi, mogę po prostu serdecznie zaprosić Cię na naszą stronę – https://stawar.pl/bitrix24/ , lub na stronę producenta – https://www.bitrix24.pl/ .

U nas to nieźle działa. A co działa u Was?

Zapraszamy do subskrypcji i udostępniania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *